Violetta Riidas • 10. märts 2017
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Ravimitootjad taotlevad seaduse karmistamist

Arstidele suunatud üritused peavad olema rangelt teaduslikud. Pilt illustratiivne.  Foto: Andres Tennus/TÜ

Ravimitootjate liit on teinud sotsiaalministeeriumile ettepaneku keelata seadusega igasuguse meelelahutuse pakkumine teaduslikel üritustel.

Ravimitootjate liit (RTL) on teinud muuhulgas ettepanekujätta RavS § 86 lõikest 6 välja sõnad „sealhulgas meelelahutus“ ning lisada sõnaselge keeld meelelahutuse pakkumiseks teaduslikel üritustel.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee