16. märts 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

HPV-vastase vaktsineerimise selgitustöö plaan tehtud

Sotsiaalministeerium kavatseb seoses järgmisest aastast käivituva HPV-vastase riikliku vaktsineerimisega alustada meedikute teavitamist aasta teises pooles. Vaktsiinitootjat veel leitud ei ole, kuid konkurentsis on kolm ravimifirmat.

Sotsiaalministeeriumi rahvatervise osakonna nõuniku Martin Kadai sõnul pole HPV vaktsiinide riigihanget hetkel veel välja kuulutatud ning ministeeriumi ravimiosakond tegeleb hankedokumentatsiooni kokkupanekuga.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee