Triin Tabur • 5. aprill 2017
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Arvamus: Lõpp priisõidule tervishoius

Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanik Indrek Mäe.  Foto: Andras Kralla/ÄP

Haigekassa koormust aitaks vähendada terviseriskide kindlustuspõhiseks muutmine, leiab Äripäeva börsitoimetuse ajakirjanik Indrek Mäe.

Solidaarne tervisekindlustus, mille kohaselt maksab igaüks oma tuludelt tervishoidu võrdse protsendi olenemata tema riskikäitumisest, soosib priisõitu. Nii võib igaüks rikkuda oma tervist, teades, et sellest tulenev abivajadus makstakse kinni tervisliku eluviisi viljeleja arvelt, kirjutab Indrek Mäe Äripäevas.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee