Violetta Riidas • 12. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vähemuse võim enamuse üle kollektiivlepingus

Õiguskantsler Ülle Madise.  Foto: wikipedia.com

Õiguskantsler Ülle Madise pöördus tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski poole sooviga kuulda ministri arvamust, kas kollektiivlepingu laiendamise reeglid on viimase meelest õigustatud.

Õiguskantsler Ülle Madise tegi oma pöördumise ajendatuna talle laekunud avaldustest.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee