Kadi Heinsalu • 13. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Perearstid asuvad kaaluma töökorraldust streigi ajal

Perearstide seltsi juht Diana Ingerainen  

Perearstide seltsi juht Diana Ingerainen ütles eilse streigiteate kohta, et järgmised sammud seoses streigiga tuleb detailselt läbi mõelda ja sellega tegeldakse edaspidi.

Ingerainen sõnas, et eile oli seltsi juhatus just koos ja kolleegide edastatud streigiteade võeti koos vastu. "Tõdesime, et on kurb, et konstruktiivsete läbirääkimiste asemel tuleb taas kasutusele võtta radikaalsed valikud," sõnas ta. Perearstide järgmine samm on detailselt läbi mõelda, kuidas streigi olukorras tagada perearstikeskustes patsientidele erakorraline abi, kuni selleni välja, kas retsepti pikendamine on erakorraline abi või mitte. "Tuleb mõelda, kuid korraldada plaaniliste haigete logistika, juhuks kui streik jääb pikemaks perioodiks," sõnas ta.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee