Kadi Heinsalu • 17. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Parkinsoni tõve ravim liigub uude faasi

Professor Mart Saarma  

Helsingi Ülikoolis eesti arstiteadlase professor Mart Saarma juhitav Parkinsoni tõve ravimi väljatöötamine on liikunud patsientidega kliinilise uuringu faasi.

Loomkatsetes on närvirakke kaitsev CDNF-valk suutnud nii peatada haiguse kulgu kui näidanud ka närvirakkude taastumist hiirte ja ahvide peal, kirjutab Soome arstide leht Mediuutiset.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee