Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kahe aastaga hambaravisse 18 miljonit eurot

Hambaravihüvitiste jaoks on riigieelarves 2017. aastaks ette nähtud kuus miljonit eurot ja 2018. aastaks 12 miljonit eurot.  Foto: Scanpix/Caro

Hambaravihüvitiste jaoks on riigieelarves 2017. aastaks ette nähtud 6 miljonit eurot ja 2018. aastaks 12 miljonit.

Vabariigi Valitsus kinnitas eilsel istungil, et selle aasta 1. juulist jõustub kõigile täiskasvanud kindlustatud inimestele hambaravi mitterahaline hüvitis kuni 30 eurot aastas.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee