30. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kas oleks aeg ravijuhis ümber vaadata?

Pulsi katsumisega ei saa virvendusarütmiat diagnoosida, see saab toimuda ainult EKG alusel.   Foto: Scanpix/Caro

Kodade virvendusarütmia ja koronaarhaigus võivad tabada patsienti korraga. Kuidas neid käsitleda?

Kirjanduse andmetel esineb 20–45% kodade virvendusarütmiaga (AF) haigetel ka koronaarhaigus (KH) ja sarnane hulk neist patsientidest vajaks kas aortokoronaarset šunteerimist või perkutaanset koronaarset interventsiooni (PKI), rääkis kardioloog, ITK südamekeskuse funktsionaaldiagnostika osakonna juhataja Heli Kaljusaar.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee