Mirjam Esperk • 28. aprill 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Katrin Kollist: apteekidel on lubatud kolida

Foto: Raul Mee/ÄP

Tegutseva apteegi kolimist tuleb ikka ette ja kui kõik nõuded on täidetud, siis ei ole ravimiametil seaduslikku alust tegevusloa muutmisest keelduda, ka siis, kui läheduses juba on tegutsev apteek (sõltumata sellest, kas apteek on nö proviisoriapteek või mitte), räägib apteekide "rändamisest" ja konkurentsist ravimiameti inspektsiooniosakonna juhataja kohusetäitja Katrin Kollist.

Esmalt tuleb eristada esmakordset tegevusloa taotlemist (st tegevusloa apteegi avamiseks taotleb ettevõtja, kellel ei ole apteeke või tegevusloa omaja avab uue apteegi) ja kehtiva tegevusloa muutmist (üheks võimalikuks põhjuseks on tegutsemiskoha, st apteegi asukoha muutmine).

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee