Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Peedu: alltöövõtt ei pea olema detailideni reguleeritud

PERHi juhatuse esimees Agris Peedu.  Foto: ERR

Riigihangete seaduse muudatuste kohta on tegemata detailsemad analüüsid ja huvigrupid on nendes teemades eri arvamustel, kirjutab Põhja-Eesti Regionaalhaigla juht Agris Peedu.

Tervishoiuvaldkonna suurhankija esindajana ning rahandusministeeriumi riigihangete ja riigiabi osakonna endise juhina ning asekantslerina, on mul hea meel, et riigihangete seaduse eelnõu menetlus riigikogus hakkab jõudma lõpusirgele, kirjutab Põhja-Eesti Regionaalhaigla juht Agris Peedu haigla blogis.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee