Triin Tabur • 8 mai 2017 05:00
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Miks vastutuskindlustus ikka veel valmis ei ole?

Arstid ootavad vastutuskindlustuse rakendumist.  Foto: Scanpix/Caro

Arstide vastutuskindlustus loodeti veel 2016. lõpuks valmis saada, eelnõu oli sügiseks justkui olemas, aga läinud nädalal selgus, et vastava seaduseelnõu väljatöötamine on alles algamas ja saab parimal juhul valmis alles 2019. aastal.

Kommenteerib sotsiaalministeeriumi tervisesüsteemi arendamise osakonna juhataja Agris Koppel:

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee