Violetta Riidas • 23 mai 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Läbipõlemine: pingelise töö leegitsev varjukülg

Foto: Eiko Kink

Mõtestatud tegevus, võimalus aidata, tasakaal töö ja eraelu vahel, sõbralikud lähedussuhted ning meeldivad hobid – see on valem läbipõlemisest pääsemiseks.

Põhja-Eesti Regionaalhaiglas (PERH) tehtud uuring näitas, et erakorralise meditsiini osakonna arstidest pooled on läbipõlemise piiril. USA andmete kohaselt1 ongi enim läbipõlemist erakorralise meditsiini arstide seas, kuid ka sisearstide ja neuroloogide hulgas. Kõige vähem aga dermatoloogidel, pediaatritel ja patoloogidel.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee