Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteekrite koolitus võiks käia kaasas inimesega

Apteeker tööpostil  Foto: Scanpix/Caro

Proviisorite koda on arutanud ettepanekut, et nõutav täiendkoolitus ei toimuks tööandjate kohustusena, vaid käiks kaasas inimesega. Ravimiamet ei ole sellega seni nõustunud.

Näiteks on perearstide täiendkoolitus korraldatud nii, et sõltumatult töökohast peavad nad aastas koguma teatud arvu täiendkoolituspunkte. Apteegitöötajate puhul on samuti vajalik teatud punktisumma koguda, kuid selle eest vastutab tööandja ja see on seotud inimese töökohaga. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee