Violetta Riidas • 24 mai 2017 09:15
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Psühholoog: läbipõlemist hoiavad alal teatud aspektid

Foto: Terje Lepp

PERHis EMO arstide seas läbipõlemise uuringu läbi viinud kliiniline psühholoog Marko Neeme sõnul tekib läbipõlemine teatavatest vastuoludest inimese vajaduste ja töökeskkonna nõudmiste vahel.

Põhja-Eesti Regionaalhaigla uuring näitas, et EMO arstidest pooled on läbipõlemise piiril. USA andmete kohaselt ongi enim läbipõlemist erakorralise meditsiini arstide seas, kuid ka sisearstide ja neuroloogide hulgas. Kõige vähem esineb läbipõlemise ohtu aga dermatoloogidel, pediaatritel ja patoloogidel.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee