Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Regionaalhaigla andis 7 Noore Arsti Stipendiumit

Foto: Regionaalhaigla

Regionaalhaigla Noore Arsti Stipendiumi komisjon vaatas läbi 11 esitatud taotlust ning valis välja selle aasta stipendiaadid. Valiku kriteeriumiteks oli arstina või proviisorina töötamine, kandidaadi vanus, koolituse/seminari kaalutletus ja haakumine haigla arengusuundadega.

2017. aastal anti välja 7 stipendiumi kogusummas 14 200 eurot.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee