Arvamused
Ainult tellijale

Juhtkiri: kui hingata on lausa rõõm

Foto: Anti Veermaa

Kui enam ei jõuaks, ei jõuakski ka sa soovide siniranda, kirjutas kunagi Juhan Liiv. Need luuleread võiksid iseloomustada ka tunnet, mis saabub siis, kui tööl enam ei jaksa ja peale tuleb jõuetus.

Arsti töö on pingeline ja kui lisada pidev ülekoormus ning sage negatiivne tagasiside, pole läbipõlemine võimatu. Kelle poole pöördub arst, kui sinirand liigub silmapiiri taha? Selgub, et pigem pere ja sõprade poole või pusib üksinda hakkama saada.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee