Uudised
Ainult tellijale

Haigekassa juhiks on aega kandideerida 3 nädalat

Tervise- ja tööminister Jevgeni Ossinovski ütles eile Postimehes ilmunud intervjuu lõpus, et haigekassa nõukogu on välja kuulutanud konkursi juhatuse esimehe kohale.

Konkursi kohta ei õnnestu hetkel leida infot haigekassa kodulehelt või sotsiaalministeeriumi kodulehelt, kuid ajalehele Postimees väitis haigekassa nõukogu esimees Ossinovski, et konkurss kestab 30. juunini - seega on aega kandideerida kolm nädalat.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee