Osakoormusega residentuur tuleb

Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige Julius Juurmaa oli üks, kes teemat arutamas käis.
Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige Julius Juurmaa oli üks, kes teemat...

Eesti Nooremarstide Ühendus (ENÜ) kohtus mõned päevad tagasi sotsiaalministeeriumi ja ülikooli esindajatega, et arutada osakoormusega residentuuri võimalikkust Eestis.

ENÜ esindus, kuhu kuulusid juhatuse liikmed Helen Reim ja Julius Juurmaa ning volikogu liige Eva Antsov, sotsiaalministeeriumi ja TÜ meditsiiniteaduste valdkonna esindajatega, et arutada osakoormusega residentuuri võimalikkust Eestis, teatas ENÜ sotsiaalmeedia vahendusel.

Kohtumise lõpuks jõuti kokkuleppele, et osakoormusega residentuuri võimaldamine on vajalik ja saab Eestis võimalikuks. Osakoormusele minek saab toimuma kokkuleppel üldjuhendajaga.

"ENÜ on vastu konkreetsete põhjuste sätestamisele residentuuri eeskirjas. Peame hädavajalikuks, et võrdne õigus osakoormusele oleks nii lapsevanematel, noortel teadlastel kui ka kõigil teistel. Anname endast parima, et muudatus kõigi residentide hüvanguks ka realiseeruks," seisis teates.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.