Uudised
Ainult tellijale

Erakliinikutes kaadriga probleeme pole

Elite kliinik  Foto: ÄP/Meeli Küttim

Erakliinikud valivad oma personali hoolikalt ja otse koolipingist sinna tööle ei pääse.

Elite Kliinikus töötab 2017. aastal täiskohaga seitse arsti, osalise ajaga 28. Naistearste töötab kõige rohkem - kokku 20. Muude erialade arste on 15. Kuna kliiniku arendusjuhi Kristina Sõritsa sõnul on kõik oma eriala tipud, siis peaksid ka uued Elite erakliiniku meeskonda oodatud arstid olema tugevad ja suurte kogemustega ehk teisisõnu oma valdkonna head ja tuntud tegijad. "Elite ei oota tööle residente ega noori arste. Ka ämmaemandad-meditsiiniõed ei tule meile otse koolist, neilegi kehtib miinimumstaaži nõue," ütles Sõritsa. Ka õdedel peab olema teatav kogemustepagas ja reaalsed oskused. 

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee