Tanel Ross ei kinnitanud esimehe kohale kandideerimist

Haigekassa juhatuse esimehe ametikohale kandideerib kokku 11 huvilist. Uurisime, kas haigekassa praegune juht Tanel Ross on üks kandideerijatest.

Uurisime haigekassast, kas oleks võimalik teada saada kandidaatide nimesid.

"Hetkel meil ei ole rohkem infot kui see, mis eelmisel nädalal avaldati," rääkis haigekassa juhi konkursi seisust tervise edenduse ja kommunikatsiooni talituse juht Liis Hinsberg.

Küsimusele, kas haigekassa juhiks kandideeris taas ka praegune juht Tanel Ross, vastas Hinsberg, et ka seda infot nad ei saa avaldada.

"Kandideerimine on konfidentsiaalne, seega hetkel ei ole meil võimalik avaldada kandidaatide nimesid. Lõppvooru kandidaatidega kooskõlastatakse nimede avaldamine," lisas Hinsberg.

Ka Tanel Ross ei kommenteeri

Üritasime uurida kandideerimise kohta ka haigekassa juhatuse esimehelt endalt.

"Tanel Ross andis mulle tagasisidet, et tõepoolest ei ole võimalik avalikustada kandidaatide nimesid enne augusti keskpaika. Seega kahjuks enne tal ei ole võimalik kommenteerida juhatuse esimehe konkursil kandideerimist või mitte kandideerimist," kõlas taas Hinsbergi vastus. 

Järgmine samm haigekassa juhi valimistel on augustis, kui kuu keskpaigaks esitab konkursi komisjon lõppvooru kandidaadid nõukogule.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

26. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.