Kadi Heinsalu • 11 juuli 2017 07:36
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

TISi kasutajate lisamine läks töösse

Meedik arvutis patsiendi haiguslooga tutvumas.  Foto: Scanpix/Caro

Sotsiaalministeerium andis teada, et on saatnud kooskõlastusringile väljatöötamiskavatsuse, millega tugispetsialistid saaksid ka õiguse vaadata patsientide andmeid tervise infosüsteemis.

Tegemist on aastaid üleval olnud teemaga, mis puudutab arsti tema ravimeeskonnas abistavate spetsialistide õigust saada ligipääs patsiendi vajalikele andmetele TISis. Spetsialistid on kliinilised logopeedid, füsioterapeudid, kliinilised psühholoogid, tegevusterapeudid, optometristid ja radioloogiatehnikud.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee