Kadi Heinsalu • 19. juuli 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hiina meditsiin kosutas Bürklandi äri

Hiina meditsiini arst Rene Bürkland  

Hiina meditsiini teenuseid pakkuv arst Rene Bürklandi firmal Dao oli mullu hüppeline tõus nii käibe kui ka kasumi osas.

Tartusse registreeritud Dao OÜ käive oli mullu ligi 650 000 eurot (aasta varem 377 000 eurot) ja kasum 135 000 eurot (aasta varem 8400 eurot), näitab Äripäeva Infopank.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee