Kadi Heinsalu • 20. juuli 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kalamaja apteegi pöörane kasv

Kalamaja apteek Tallinnas  

AS Remedium Kalamaja Apteek suurendas mullu üle kahe korra nii käivet kui ka kasumit. Algusest peale kahele apteekrile kuuluv apteek maksab omanikele ka dividende.

AS Remedium Kalamaja Apteek käive mullu oli 4,36 mln eurot, aasta varem 1,88 mln eurot. Kasum oli mullu 90 000 eurot, aasta varem 37 000 eurot, näitab Äripäeva Infopank ettevõtte majandusaruandes.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee