Uudised
Ainult tellijale

Jessel on ettepanek maa-apteekide personali osas

Asekantsler Maris Jesse  

Sotsiaalministeeriumi asekantsler Maris Jesse soovitab apteegikettidel oma personali erinevate piirkondade vahel ühtlasemalt jaotada, et võimaldada maapiirkondades apteegiteenuse olemasolu.

«Apteegikettidel tasub alati maapiirkondi silmas pidades hinnata, kuidas oma apteeke, aga ka personali erinevate piirkondade vahel ühtlasemalt jaotada – näiteks on Luunjas ja Kavastus tegutseval Terve Pere Apteek OÜ-l ja tema tütarettevõtetel 84 apteeki linnades ja vaid 14 apteeki maapiirkondades,» ütles sotsiaalministeeriumi terviseala asekantsler Maris Jesse vahendab Postimees BNSi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee