Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Arstid räägivad arvamusfestivalil veganlusest

Veganluse teemalist vestlusringi juhib Eesti Nooremarstide Ühenduse juhatuse liige Marta Velgan.  Foto: Veiko Tõkman

Veganlus kogub järjest rohkem populaarsust nii Eestis kui kogu maailmas. Eesti toitumisalaste suuniste järgi on tegemist piiratud toitumisviisiga, millega kaasnevad pikaajalised terviseprobleemid. Paljudes teistes riikides on vegantoitumine aga heaks kiidetud igas eluetapis.

„Olemegi lisaks Eesti ekspertidele arutlema kutsunud eksperdid Soomest ja Rootsist, et kuulda, millised on teiste riikide kogemused veganitega,“ ütleb Eesti Vegan Seltsi arendusjuht Kadri Sikk.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee