Arvamused
Ainult tellijale

Äripäev: Helmes ostis ennast uurimise alt vabaks

Foto: Pixabay.com

Oportuniteet ei tähenda õigeksmõistmist ega seda, et tegu pole toime pandud, meenutab Äripäev juhtkirjas Helmese vastse kokkuleppe asjus prokuratuuriga.

Tuntud ettevõtja Jaan Pillesaare juhitav IT-firma Helmes vabanes Põhja-Regionaalhaigla juhtidele altkäemaksu andmise kahtlustusest, minnes prokuratuuriga kokkuleppele ja saavutades niimoodi kriminaalasja lõpetamise oportuniteediga. Pillesaar pidas vajalikuks teada anda, et ta ei pole ennast kuriteos süüdi tunnistanud ega tee seda ka nüüd. See viimane on tõsi siiski vaid osaliselt.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee