23. august 2017
Jaga lugu:
Arvamused
Ainult tellijale

Leon Jankelevitsh: sundvõõrandamine pigistab ravimikanalid kinni

Tamro Baltics tegevjuht Leon Jankelevitsh.   Foto: Julia-Maria Linna

Tänaseni on vastuseta küsimus, kelle huve teenib apteekide sundvõõrandamine, kirjutab Tamro Balticsi tegevjuht Leon Jankelevitsh.

Apteekide sundvõõrandamine, mida avalikkusele serveeriti pehmemalt kõlava apteekide omandipiiranguna, peab millekski väga hea ja kasulik olema, et midagi niivõrd drastilist ette võtta. Tänaseni on vastuseta küsimus - kelle huve see kõik teenib - et üles kaaluda kõik need probleemid, mis sundvõõrandamisega kaasnevad.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee