Triin Tabur • 22. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

PERH saab uue korpuse ehitamiseks 14,5 miljonit eurot

Foto: Scanpix/Caro

Rahandusminister kinnitas sel nädalal Põhja-Eesti Regionaalhaigla eurotoetuse taotluse Y-korpuse rajamiseks.

Rahandusminister Toomas Tõniste otsustas rahuldada Põhja-Eesti Regionaalhaigla toetuse taotluse Mustamäe meditsiinilinnaku Y korpuse rajamiseks. Projekti rahaline toetus tuleb Euroopa Regionaalarengu Fondist.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee