Triin Tabur • 25. september 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Anestesioloogia ja intensiivravi residentuur ootab välisekspertide hinnangut

TÜ meditsiinivaldkonna residentuuri prodekaan Urmas Lepner.  Foto: Erakogu

Väliseksperdid käisid hindamas Tartu Ülikooli anestesioloogia ja intensiivravi residentuuriprogrammi, tulemused selguvad paari kuu pärast.

Sarnaselt eelmisele õppeaastale jätkuvad meditsiiniteaduste valdkonna residentuuriprogrammide välishindamised, et tagada programmide vastavus rahvusvahelistele nõuetele ja kvaliteedistandarditele. Esimesena hinnati sel aastal anestesioloogia ja intensiivravi programmi.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee