Pressiteade

Füsio- ja tegevusteraapia tudengid saavad oma stipendiumi

Seni ilma valdkondliku stipendiumita olnud füsio- ja tegevusteraapia eriala üliõpilased saavad esmakordselt võimaluse hakata kandideerima abivahendite alasele 1500 eurosele toetusele.

Järelkasvu toetamiseks välja antavat stipendiumi rahastab abivahendikeskus Invaru.

Invaru juhatuse liikme Kadri Tiido sõnul on välja pandud stipendium füsio- ja tegevusteraapia valdkonnas uus. “Seni ei ole ühiskonnale niivõrd olulise valdkonna järelkasvu stipendiumiga toetatud. Soovime omalt poolt selle lünga täita. Invaru eesmärk on innustada füsio- ja tegevusteraapiat õppivaid noori rohkem abivahendite valdkonda süvenema ja suurendada seeläbi tippspetsialistide hulka Eestis,” selgitas Tiido. 

Ettevõtte juhi sõnul on stipendiumi välja andmise hetk laiema tähendusega, kuna ettevõte tähistab 2018. aasta jaanuaris 25 juubelit. “25 aastat on ettevõttele väärikas iga. Oleme selle aja jooksul saanud paljudele abivajajatele rõõmu tuua läbi uute võimaluste, mida õige ja hea abivahend erivajadusega inimesele pakub,” rääkis Tiido.

Ta lisas, et 25. aasta jooksul on Invaru toetanud ühiskonnale olulisi tegevusi nagu näiteks invaspordi arengut Eestis. Juubeliaastal aga otsiti lisavõimalusi, kuidas ühiskonda panustada. “Täna on valdkond Eestis arenenud nii kaugele, et vajadus abivahendeid sügavuti tundvate tippspetsialistide järele kasvab pidevalt. Stipendiumiga saame tuua rohkem noori eriala süvendatult õppima ja uurima,” selgitas Tiido. 

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.