Arstiteaduse doktorant sai EADV stipendiumi

Bret Kaldvee
Bret Kaldvee

Arstiteaduse doktorant ja dermatoveneroloogia arst-resident Bret Kaldvee sai Euroopa Dermatoveneroloogia Akadeemia Michael Hornsteini mälestusstipendiumi.

Tegemist on stipendiumiga, mis on mõeldud noortele dermatoveneroloogia residentidele ja teadlastele osalemaks Euroopa Dermatoveneroloogia Akadeemia (EADV) sümpoosiumitel ja kongressidel. “Tänu stipendiumile sain osaleda EADV konverentsil Genfis, mis on üks olulisemaid dermatoloogia alaseid konverentse Euroopas ning sain juurde ainest doktoritöö kirjutamiseks,” rääkis arstiteaduse doktorant Bret Kaldvee.

Bret Kaldvee uurib doktoritöös psoriaasihaigete nahas ja veres toimuvaid muutusi bioloogilise ravi ajal. Tegemist on uurimisvaldkonnaga, mis annab tulevikus loodetavasti täpsemad teadmised psoriaasi patogeneesis ja võimaldab leida mõned uued võtmetsütokiinid, millele praegusel hetkel veel keskendutud ei ole.

Stipendiumi välja andmisel olid olulisteks kriteeriumiteks avaldatud artiklite arv ja nii Eestis kui ka välismaal peetud suuliste- ning posterettekannete hulk.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.