Siret Trull • 11. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Haiglad kahe tule vahel

Urmas Sule  Foto: Äripäev

Haiglate liit arutas oma aastakonverentsil eesseisvat ja jõudis tõdemuseni, et tuleval aastal ootab meid ees päris palju uuendusi, kirjutab Eesti Haiglate Liidu juht Urmas Sule.

Kõige olulisem neist on kindlasti haigekassale täiendava rahastamise põhimõtete paika panemine. Seeläbi järgmisel aastal täiendavalt laekuv 34 miljonit euro on plaanis kasutada eriarstiabi statsionaarsete teenuste kättesaadavuse parandamiseks.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee