Mirjam Esperk • 19. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Uuringu tähtsaim subjekt on patsient

Katrin Kaarna  Foto: Mirjam Esperk

Eestis läbiviidavad ravimiuuringud on jõudnud enamasti III faasi ja on patsientidele oluliseks argumendiks oma kroonilise haigusega toimetulekul. Uus kliiniliste uuringute keskus on siin toeks ja teerajaja on Tartu Ülikooli Kliinikum.

Kliinikumis on teaduslikku uurimistööd tehtud enam kui kahesaja aasta vältel. Viimase kümnendi uuringute kogumaht ulatub 800ni.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee