Triin Tabur • 24. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Apteeke on üha rohkem, aga peamiselt linnades

Vaid Valgamaal ja Võrumaal ei ole ühtegi haiglaapteeki.  Foto: Scanpix/Caro

Ravimiameti andmed näitavad, et Eestis oli 2016. aasta esimese jaanuari seisuga keskmiselt üks ravimite jaemüügikoht 2669 inimese kohta.

Varasemas aruandes oli 2014. aasta kohta märgitud üks apteek 2753 elaniku kohta. Veel varasemas analüüsis, mis vaatles 2011. aastat ravimiturul, toodi välja üks apteek 2810 elaniku kohta.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee