Triin Tabur • 31. oktoober 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kannus: juht üksi ei jõua eriti palju

Õdede liidu juht Anneli Kannus.  Foto: Scanpix/PM

Meditsiiniuudiste küsimusele, kuidas ta rahule jäi haigekassa uue juhi valikuga, vastas Eesti Õdede Liidu president Anneli Kannus.

Kannus: "Haigekassa juhi valik on hea siis, kui saame veel sel aastal selge pildi, kuidas edasi. Kuidas reaalselt hakkab toimetama haigekassa nõukogu, kuidas tekivad sisendid ja seosed otsustele. Eriti kui nõukogu funktsioon on selgelt finants-majanduslik. "Patsient keskmes" on hea algus, kuid see tuleb täita sisuga. Hea juht on see, kelle eestvedamisel tekib konkreetne plaan, millel on eesmärgid, sisendid, tegevused ja soovitavad tulemused, kus on arvestatud konkreetsete inimeste ja ajaressursiga. Juht üksi ei jõua eriti palju."

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee