Violetta Riidas • 1. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Vihermäe: proviisorapteek on minu hobi ja eluviis

Proviisorapteeker Kirsti Vihermäe seisab suurema osa ajast ise leti taga.  Foto: Raul Mee

Kiisa apteegi proviisor Kirsti Vihermäe rääkis täna toimuval Ravimiseminaril, miks ta proviisorapteeki peab.

Olen üks neist proviisoritest, kes vaatamata sellele, et apteegiturg on üle kuhjatud, otsustanud veel ühe apteegi juurde teha. Ma ei kuulu ühtegi ketti.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee