Triin Tabur • 7. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Täna lehes: Mitu haiglat Eestisse mahub?

Tallinna Haigla plaan on kahte leeri jaganud haigla- ja tervishoiujuhid, kirjutab tänane Meditsiiniuudiste leht. Osa näeks Eestis vaid 1–2 suurhaiglat, osa aga jätkaks senise mudeliga.

Tallinna haiglate tulevik on eraldi teema, kuna siingi oleks võimalus nii mitmele suurele kui ka ühele ainsale suurhaiglale.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee