Violetta Riidas • 17. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Sule: Tsentraliseeritud juhtimisel on oma nõrkused

Haiglate liidu juht Urmas Sule.  Foto: Julia-Maria Linna/ÄP

Haiglate liidu juht Urmas Sule ei pea liigset tsentraliseerimist heaks lahenduseks.

Eesti Haiglate Liidu juht Urmas Sule ütleb, et üleu?ldine tsentraliseerimise tahe näitab seda, et kõike soovitakse juhtida u?hest punktist. "See võib tunduda selles punktis asuvale inimesele hästi mõistlik. Mina arvan, et tsentraliseeritud juhtimisel on ka omad nõrkused – seda tuntakse pu?hvlikarja juhtimise mudelina – kui juhtpu?hvliga midagi juhtub, on kogu kari peata. Ma olen endiselt seda meelt, et omandivorm ei oma haiglate puhul kuigi suurt tähtsust. Üks väga oluline juhtimiskomponent on inimeste omavahelised suhted. Kui meil on kolleegide vahel head suhted, me tunneme u?ksteist, oleme keerulistes olukordades olnud ja need koos läbi teinud, siis see kogemus tagab su?steemile täiendava stabiilsuse ning tugevuse. Sotsiaalne kapital on oluline," rääkisSule.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee