Violetta Riidas • 17. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Hambaravi: jaanuarist tulevad ka proteesilepingud

Foto: Veiko Tõkman

Jaanuarist kehtib haigekassa partnerite juures üle Eesti hammaste proteesidele sama hind ja haigekassa hüvitist saab kasutada vaid nende teenusepakkujate juures, kes on sõlminud haigekassaga vastava lepingu.

„Kokku lepitud hinnakiri tähendab seda, et kõikide partnerite juures üle Eesti on proteesid sarnases hinnaklassis,“ sõnas haigekassa esmatasandi talituse juht Külli Friedemann. Tema sõnul aitab see tagada, et igas piirkonnas saaksid inimesed endale haigekassa toel lubada vähemalt esmavajalikud proteesid suu tervise parandamiseks.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee