Violetta Riidas • 21. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Siirdemeditsiini keskus palub riigilt abi

Siirdemeditsiini keskust juhib Katrin Kaarna  Foto: Mirjam Esperk

Tartu ülikool, maaülikool ja kliinikum pöördusid sotsiaalministeeriumi poole riigilt toetuse saamiseks liikmemaksu tasumiseks, et Riiklik siirdemeditsiini ja kliiniliste teadusuuringute keskus saaks ka edaspidi kuuluda rahvusvahelisse infrastruktuuri EATRIS ERIC. Eesti on selle liige alates Eesti 2013. aastast.

EATRIS ERICu tegevusi täitvaks riiklikuks keskuseks on kolme partneri (Tartu Ülikool, Eesti Maaülikool ja Tartu Ülikooli Kliinikum) konsortsiumina loodud Riiklik siirdemeditsiini ja kliiniliste teadusuuringute keskus.

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
Seotud lood
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee