4 Kliinikuga on liitunud 65 arsti

Mart Luik
Mart Luik

Hea Une Keskuse baasilt välja kasvanud eriarstiabi pakkuvas 4 Kliinikus toimub tänavu umbes 10 000 visiiti. Erahaiglana plaanitakse 2018. aastal oluliselt oma tegevust laiendada 25000 visiidini aastas.

4 Kliinik juhatuse liige Mart Luik rääkis, et praeguseks on Tallinnas ja Tartus tegutseva ettevõttega liitunud juba 65 spetsialisti, kellest paljud on rahvusvahelise kogemusega arstid. “Erialade hulk pidevalt täieneb ja praktiliselt iga kuu liitub ettevõttega mõni uus eriarst,” lisas ta.

Mart Luik avalikustas, et 4 Kliiniku suur plaan on umbes kolme aasta pärast kolida haigla oma ruumidesse. Vaata, kes on praegu meedikutest liitunud selle kliinikuga.

4 Kliinik peaarst Indrek Mikomägi tutvustas kliiniku praeguseks välja kujundatud kompetentse. Neist tuntuim on Eesti juhtiv unemeditsiinikeskus Hea Une Keskus. Kliinikul on Tallinnas tipptehnoloogiaga varustatud operatsiooniosakond. Võimalus on taastuda privaatpalatis.

Kliinikul on Tallinnas tipptehnoloogiaga varustatud operatsiooniosakond. Võimalus on taastuda privaatpalatis. 

4 Kliinikus töötavad tunnustatud kõrva-nina-kurguarstid, pea- ja kaelakirurgid, näo- ja lõualuukirurgid, käekirurgid, ortopeedid, neuroloogid ja kopsuarstid. Erameditsiinis unikaalsena on loodud Häälekeskus, mis tegeleb hääle häirete diagnoosimise ja raviga. Kliinik on loonud ka uue Psühhiaatria- ja Psühhoteraapiakeskuse, et lahendada järjest laienevaid vaimse tervise probleeme. “Me oleme eriarstid ja spetsialistid toonud kõik ühe laua taha, mis on üsna erakordne saavutus,” lisas Mikomägi.

4 Kliiniku idee algataja ja juhatuse esimees Vallo Veering pidas kõige olulisemaks meeskonda, kes paneb kokku tervikliku raviplaani tagamaks parima ravi.

 

Lisainfo:               Mart Luik

Tel 501973

 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. märts 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.