Siret Trull • 22. november 2017
Jaga lugu:
Ravimiuudised
Ainult tellijale

Irs: ravimite kättesaadavus ei olene ajast

Sotsiaalministeeriumi ravimikomisjoni esimees Alar Irs  

Kuni tervishoiu rahastamine oluliselt ei muutu, ei määra hindamisprotsessi kiirus ravimite kättesaadavust, leiab sotsiaalministeeriumi ravimikomisjoni esimees Alar Irs Meditsiiniuudiste „Ühe küsimuse“ rubriigis.

Meditsiiniuudiste küsimus oli: kas  ja miks saaks uute vähiravimite soodustamise protsess olla kiirem?

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    Kõik seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee