Siret Trull • 23. november 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Kõik soovijad Apteegi Oskarini ei jõudnud

Ravimiameti ravimiohutuse osakonna juht Ott Laius   Foto: Raul Mee / Äripaev

Apteekide kvaliteedijuhise esimestest kasudest ja tunnustusest nimega Apteegi Oskar rääkis Meditsiiniuudiste ravimiseminaril ravimiameti ravimiohutuse osakonna juht Ott Laius.

Apteekide kvaliteedijuhise ühe väljundi, Apteegi Oskari saamisele kandideeris 14 apteeki, neist parima apteegi tiitli said 7:

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee