Siret Trull • 8. detsember 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Pelgulinna sünnitusmajale koguti rekordiline summa

Foto: Andres Haabu /Äripäev

Colonna heategevuslikul aastalõpugalal koguti tänavu eraannetajatelt rekordilised 50 000 eurot, mille eest saab Pelgulinna sünnitusmaja uue vastsündinute elustamislaua.

Tallinna Lennusadamas toimunud traditsiooniline galaõhtu on üks osa juba oktoobris alanud ja detsembri lõpuni kestvast Colonna laiemast heategevuslikust kampaaniast „Aita elustada elu“, mille eesmärgiks oli koguda raha Pelgulinna sünnitusmajale olulise vastsündinute elustamislaua ostmiseks. Soetataval elustamislaual on olemas kõik vajalikud seadmed vastsündinu seisundi jälgimiseks, et saada kiiret ja usaldusväärset infot tervisliku seisundi kohta ning vajadusel beebit kiiresti abistada.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Vaatamiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Enimloetud
    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee