Kadi Heinsalu • 31. detsember 2017
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

Millised olid mu.ee aasta loetavaimad lood?

Lasnamäe Tervisemaja eskiis, mis ilmus aasta kõige loetavaima loo kõrval.  

Meditsiiniuudiste portaali selle aasta kõige loetavaim lugu rääkis Lasnamäe tervisekeskuse avamisest kevadel. Järgnes aga palju nn konfliktilugusid.

Uudis Lasnamäe uue tervisekeskuse avamisest ilmus jaanuari lõpus ja selle sisu oli, et see tervisemaja kevadel avatakse. Nii ka juhtus, kuid kevadine avamisuudis koos piltidega enam edetabelisse ei mahtunud. 

Sisu on kättesaadav ainult arstidele ja apteekritele. Vaatamiseks logi sisse või registreeri oma arstikood alloleval lingil.

Õigus lugeda on arstidel, ämmaemandatel, proviisoritel ja farmatseutidel.

Jaga lugu:
MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

Meditsiiniuudised.ee toetajad:

Enimloetud
Kadi Heinsalu
Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
Aet Trisberg
Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
Violetta Riidas
Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
Siret Trull
Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
Karin Tamm
Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
Kristi Kammer
Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee