Jõhvi volikogu esimees Neglason saab Corrigost palka

Niina Neglason
Niina Neglason

Altkäemaksu võtmises kahtlustatav Jõhvi volikogu esimees Niina Neglason möönab, et ta on OÜ Gorrigos palgal ja oli seda ka sügisel, kui hääletas volikogus endaga seotud firma kasuks.

Altkäemaksu võtmises kahtlustatav Jõhvi volikogu esimees Niina Neglason (RE) tunnistab, et ta oleks end pidanud volikogus endaga seotud firma kasuks otsuse langetamisest taandama, vahendas ERR Uudised.

Neglason ütles ERRi venekeelsele uudisteportaalile, et ta oleks pidanud end mullu sügisel, kui volikogu tegi otsuse OÜ Corrigo kasuks, selles osalemisest taandama.

"Kahtlustuse sisu on lühidalt selles, et mullu 12. oktoobril otsustas Jõhvi volikogu anda ruumid aadressil Kaare 3 rendile OÜ-le Corrigo. Mina osalesin selle otsuse poolt hääletamises. Tunnistan, et minu osalemine selles oli viga," märkis ta.

Neglason tunnistas, et ta ise on selle firma töötaja. "See firma maksab mulle palka. Just see fakt, et ma saan sellest firmast palka, on uurimisorganite hinnangul altkäemaksu saamine," nentis Neglason.

Uurijaid huvitab ka Corrigo plaan rajada Jõhvi tervisekeskus, kuid Neglason märkis, et kuigi ta ise seda ideed toetab, siis selle küsimuse hääletuses ta mullu jaanuaris ei osalenud.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.