PERH valis välja kaua täitmata kohale juhatuse liikme

Terje Peetso
Terje Peetso

Reedel valis PERHi erakorraline nõukogu välja inimese juhatuse liikme kohale, mis oli täitmata eelmisest aastast: selle ametikoha saab endale Euroopa Komisjoni eTervise poliitikasektori juhataja Terje Peetso.

Nõukogu esimees Georg Männiku sõnul tehti otsus Peetso kasuks ühehäälselt ja peamiseks kaalukeeleks sai tema rahvusvaheline töökogemus alal, mis regionaalhaiglat väga huvitab: e-tervis ja innovatsioon. Peetso vastutusvaldkonnaks saabki arengus- ja innovatsioonitegevus, lisaks vastutab ta koolitustegevuse, rahvusvahelise koostöö, kvaliteedijuhtimise ja meditsiinitehnika valdkondade eest.

Ta oli Männiku sõnul reedel ka nõukogu ees oma visiooni tutvustamas. Ametisse asub ta aprillist. Peetso on lõpetanud Tartu Ülikooli arstiteaduskonna. Eestist on ta Männiku sõnul ära olnud aastast 2006.

Peetso sõnul ajendas teda regionaalhaigla juhatuse liikmena tööle asumisel soov rakendada oma rahvusvahelisi kogemusi Eesti juhtivas meditsiinikeskuses.

Kandidaate juhatuse liikme kohale oli alguses 48, edasi jätkati üheksaga ja sealt edasi kuuega.

Meditsiiniuudiste lisaküsimustele ei soovinud Peetso aga veel vastata, paludes need esitada edaspidi, kui on uuele ametikohale ajaliselt lähemal.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.