Tiiu Sepp: palume head usku ja süütuse presumptsiooni

Jõhvis tegutseva OÜ Corrigo juhatuse liige Tiiu Sepp, kellele esitati kahtlustus suures ulatuses altkäemaksu andmises, end süüdi ei tunnista ja esitas omapoolse vastulause.

Tiiu Sepp: "Me saime kahtlustuse osaühinguna, altkäemaksu andmises. Me ei tunnista end süüdi. Me teeme uurimisega igakülgset koostööd, sest eeskätt meie huvides on õiglus jalule seada.

Meile esitati kahtlustus, et amortiseerunud ruumide rendilesaamiseks Jõhvi vallalt andsime altkäemaksu enda töötajale, kes on ka Jõhvi vallavolikogu esinaine.

Ei mina, OÜ Corrigo ega keegi teine pole nende ruumide rendilesaamiseks andnud kellelegi ei raha ega osutanud mingeid teeneid. Sedasama kinnitab muuseas ka meile esitatud kahtlustus. Kui see kõlab teile absurdselt, siis te pole ainsad. Küllap kaitsepolitsei selgitab meeleldi lähemalt, sest nemad otsustasid teha oma tööd meediaðõu saatel, meil pole praegu õigust uurimist lähemalt kommenteerida.

Maksumaksja raha eest korraldatud PR-ðõu seab ränga löögi alla meie ettevõtte, meie 90 töötaja igapäevatöö, rääkimata minu isiklikust mainest. Ma kinnitan teile siin enda näo ja nimega, et me pole ei praegu ega kunagi varem altkäemaksu andnud, me pole korruptandid. Kuniks me seda uurimises ja kohtus tõestame, palun avalikkuselt, ajakirjanduselt ja meie partneritelt head usku ja süütuse presumptsiooni."

Kaitsepolitsei töötajad pidasid 9. jaanuari hommikul kinni kolm inimest, teiste seas Jõhvi volikogu esimehe Niina Neglasoni ja Jõhvi vallavalitsuse sotsiaalteenistuse juhi Sirli Tammiste. Neid kahtlustatakse altkäemaksu võtmises osaühingult Corrigo. Corrigo juhatuse liikmele Tiiu Sepale esitati kahtlustus suures ulatuses altkäemaksu andmises. Esialgsete kahtlustuste kohaselt ületab altkäemaks 40 000 eurot.

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Seotud lood

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.