Täna lehes: Kübaratrikk eurorahaga

Head lugemist!
Head lugemist!

Meditsiiniuudised võttis luubi alla plaani Viljandisse esmatasandi eurotoetustega uus haigla ehitada. Perearstid leiavad, et tegemist on jultumisega.

Arvamused
Suurenev eelarve võimaldab alustada tervishoiusüsteemis mitme kriitilise probleemi lahendamist, millest üheks olulisimaks võib pidada eriarstiabi kättesaadavust, kinnitab haigekassa juhatuse liige Pille Banhard.

Eesti Apteekrite Liidu peaproviisor Kaidi Sarv arutleb kaugnõustamise ja videosilla abil ravimite müügi üle, mis on toonud kaasa ka kohtuasja.

Eesti Ravimihulgimüüjate Liidu juht Teet Torgo soovib apteegitasandile rahva tervise osas rohkem sõnaõigust.

Uudised
Mis on lubatud ja mis lubamatu arstidega suhtlemises? Roche Eesti esindaja Martin-Kaspar Silla sõnul on ravimitootjate jaoks tervishoiutöötajatele kingituste tegemine viimastel aastatel tuliste vaidluste teema. 

Eriarvamused pole lahtunud. Perearstide juhi Le Vallikivi sõnul pole nad rahul esmatasandi uue arengukava mõnede põhimõtetega. 


Fookuses:
soolestik
Jämesoolevähk hiilib ligi märkamatult. ITK kirurg Airi Tark kinnitab, et jämesoolevähiga haigete sümptomid võivad olla väga ebamäärased ja paljude haigustega seostatavad. Sellegi poolest leitakse aastas üle 900 uue juhu.  

ortopeedia
Infektsioon pärast operatsiooni. Millised on põlveliigese proteesimise järgse infektsiooni sümptomid? 

vaim
Sesoonne depressioon mõjutab naisi rohkem kui mehi. 

Lisa kommentaar

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris

JÄLGI MEDITSIINIUUDISEID SOTSIAALMEEDIAS:

RSS

Küsitlus

Valdkonna tööpakkumised

Meditsiini­uudised

12. veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiin Fookuses

veebruar 2019

Laadi PDF

Tervise­uudised

veebruar 2019

Laadi PDF

Meditsiiniuudiseid ja mu.ee saavad tellida vaid need isikud, kellel on kehtiv retseptikirjutamise õigus. Toimetusel on õigus seda küsida ja kontrollida.