Siret Trull • 19 veebruar 2018 10:30
Jaga lugu:
Uudised
Ainult tellijale

EL tahab tugevdada koostööd tervisetehnoloogia hindamisel

Foto: Scanpix/ PantherMedia

Euroopa Komisjon on teinud ettepaneku tugevdada liikmesriikide vahelist tervisetehnoloogia hindamise alast koostööd ja viia senine vabatahtlik projektipõhine koostöö püsivale alusele.

Määruse eelnõus reguleeritakse kliiniliste ühishindamiste ja teadusliku ühiskonsultatsiooni läbiviimine, samuti on ette nähtud iga-aastase uuringu läbiviimine uudsete tervisetehnoloogiate kindlakstegemiseks ja riikidevaheline vabatahtlik koostöö kohustuslike ühishindamiste alt väljajäävate tehnoloogiate ja mitte-kliiniliste aspektide osas.

Sisu on kättesaadav ainult tellijale. Lugemiseks logi sisse või osta ligipääs allolevalt lingilt.

VORMISTA TELLIMUS KOHE JA SAAD:
  • Ligipääsu kõigile lukus lugudele
  • Ligipääsu ajalehe PDFidele
  • Tellimus sisaldab Meditsiiniuudiste uudiskirja
  • Jaga lugu:
    Seotud lood
    MEDITSIINIUUDISTE UUDISKIRJAGA LIITUMINE

    Telli olulisemad Meditsiiniuudised igal nädalal enda postkasti.

    Meditsiiniuudised.ee toetajad:

    Kadi Heinsalu
    Kadi HeinsaluPeatoimetajaTel: 667 0451kadi.heinsalu@aripaev.ee
    Aet Trisberg
    Aet TrisbergAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0455aet.trisberg@aripaev.ee
    Violetta Riidas
    Violetta RiidasToimetajaTel: 667 0454violetta.riidas@aripaev.ee
    Siret Trull
    Siret TrullAjakirjanik-toimetajaTel: 667 0446siret.trull@aripaev.ee
    Karin Tamm
    Karin TammMeditsiiniuudiste sündmuse juhtTel: 513 8862karin.tamm@aripaev.ee
    Kristi Kammer
    Kristi KammerMeditsiiniuudiste müügi- ja arendusjuhtTel: 507 9553kristi.kammer@aripaev.ee